SEKRETY CZASU PRACY KIEROWCY

????????‍????Szkolenia z Czasu Pracy Kierowcy z byłymi Inspektorami ITD- Wiedza prosto od Ekspertów! ????????????
Zeszły miesiąc minął pod znakiem serii szkoleń w czołowych firmach transportowych w naszym regionie. Dni te były pełne emocji i intensywnej nauki. ????????‍♀️????
⚠️ Nasze warsztaty wyróżniają się dzięki byłym inspektorom ITD – ich praktyczne doświadczenie, zdobyte po obu stronach “barykady”, jest nieocenione.????????
⁉️Z CZEGO SZKOLIMY⁉️
1️⃣ Kluczowym elementem naszych spotkań była dyskusja na temat prawidłowego wyliczania czasu pracy i odpoczynku kierowców. Omówiliśmy również ważną kwestię obsługi tachografów, z naciskiem na prawidłowe robienie wydruków w przypadku naruszeń. Uczestnicy mieli okazję przećwiczyć te zagadnienia na praktycznych przykładach. ????⏱️????‍????
2️⃣ Zespół szkoleniowców podzielił się swoimi doświadczeniami i radami dotyczącymi zachowania podczas kontroli drogowej, które na pewno okażą się niezwykle pomocne w przyszłości. ????????????
3️⃣ Ważnym elementem szkolenia było również omówienie zapisów pakietu mobilności. Uczestnicy mieli okazję zadać nurtujące ich pytania i otrzymać na nie merytoryczne odpowiedzi. ????????????????
Z zadowoleniem stwierdzamy, że uczestnicy byli bardzo zadowoleni z naszych szkoleń. Cieszymy się, że mogliśmy przekazać Wam naszą wiedzę i doświadczenie! ????????????
Nie przegap okazji do uczestnictwa w naszym kolejnym szkoleniu! To nie tylko szansa na zdobycie wiedzy, ale również doskonała okazja do wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów. ????????
Chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Jeśli masz pytania na temat naszych szkoleń lub chciałbyś podzielić się swoimi doświadczeniami, napisz w komentarzach poniżej. ????????
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest