“BEZPIECZNY PIESZY”

????????‍♀️Dziś “Bezpieczny pieszy” w Słupsku!????‍♂️????

Dzisiaj nasi niezmordowani słupscy policjanci przeprowadzają specjalne działania pod nazwą “Bezpieczny pieszy”! ????????‍♂️????‍♀️ Ich priorytetem jest ochrona wszystkich niechronionych uczestników ruchu drogowego, a szczególnie pieszych.????

O tej porze roku słońce ????☀️ może oślepiać zarówno kierowców, jak i pieszych, sprawiając, że przestrzeń drogowa staje się trudniejsza do nawigacji.????????

????????Kierowco! Bądź czujny i ostrożny, zwłaszcza w okolicach przejść dla pieszych. ????????Zadbaj o bezpieczeństwo zarówno swoje, jak i innych uczestników ruchu drogowego.

????‍♀️????‍♂️????Pieszy, rowerzysto, użytkowniku hulajnogi! Pamiętaj, że pierwszeństwo nie daje Ci drugiego życia. ???? Przed wkroczeniem na przejście dla pieszych czy przejazd dla rowerzystów, upewnij się, że jesteś widoczny i nie spowodujesz zagrożenia dla siebie ani innych. ⚠️

I na koniec, ważne przypomnienie dla wszystkich: nie korzystaj z urządzeń elektronicznych, które rozpraszają Twoją uwagę podczas przechodzenia przez jezdnię. ???????????? Bezpieczeństwo przede wszystkim!

Bądźmy odpowiedzialni i dbajmy o siebie nawzajem na drogach! ????????‍♂️????????????????

#TachoTeam#TachoteamINFO
#BezpiecznyPieszy #Słupsk #Policja #RuchDrogowy #Bezpieczeństwo #Ostrożność #Kierowcy #Piesi #Rowerzyści #Hulajnogi #OślepiająceSłońce #UważajmyNaNawzajem #BezpiecznePrzejście #NieRozpraszajSię

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest